Autor

Kim jestem

Uważam jedzenie za magię, a jego powstawanie – za czarowanie.

 

Lubię wszystkie kuchnie świata, nawet ekstremalne. Eksperymentuje, doświadczam i dzielę się swoją pasją z czytelnikami mojego bloga. Subiektywnie opowiadam o poznanych miejscach i smakach. O miejscach, które je serwują i ludziach, którzy je podają.

Jestem zwyciężczynią pierwszej edycji „Ugotowani" w TVN oraz zajęłam drugie miejsce w prestiżowym konkursie ogólnopolskim dla kucharzy amatorów – BlogerChef. Zawodowo zajmuje się gastronomią i hotelarstwem. Obecnie na ryku są dwie książki kulinarne w sprzedaży zawierające moje przepisy.

Od dziewięciu lat związana z gastronomią od ponad 11 z marketingiem. Podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach i prelekcjach. Dzięki licznym podróżom kosztuję świat, jestem hedonistką, którą największą pasją są kulinaria i podróże.

A bite... czyli „kęs" to blog mojejomnie2 pasji - gotowania i podróżowania. Znajdziecie tu różne kulinarne wyzwania, przepisy moje i zapożyczone, pomysły i wariactwa, opowieści o kulinarnych podróżach, miejscach, ludziach, emocjach. Uważam, że podróżowanie to rodzaj choroby nieuleczalnej, dlatego dzielę się z Wami miejscami, które odwiedzam zarażając Was miłością do Polski.

Piszę o restauracjach, które moim subiektywnym zdaniem nie można przegapić i koniecznie trzeba odwiedzić. Z zasady mój blog poleca miejsca tylko warte zobaczenia i skosztowania. Zaufało mi ponad 100 różnych restauracji, z których skorzystali moim czytelnicy. Zapraszam Was do mojego świata!

 

 

Czym sie zajmuje

Zawodowo

Przeprowadzam audyty, piszę strategie, wprowadzam marki na rynek.

Książki kulinarne z moimi przepisami

Bloger Chef I oraz Bloger Chef II.

Recenzje produktów

Testuje produkty różnych marek, robiąc dla nich przepisy lub opisując swoje subiektywne odczucia. Niektóre pomysły są bardziej tradycyjne, inne zaskakująco kreatywne.

Recenzje hoteli i restauracji

Odwiedzam hotele, szukam miejsc godnych polecenia, takich, które oderwą od szarej codzienności. Przekazuje recenzję z punktu widzenia konsumenta. Piszę o restauracjach, które moim subiektywnym zdaniem nie można przegapić i koniecznie trzeba odwiedzić. Współpracuje z mediami pisząc artykuły promocyjne.

Współpracuje z