Autor

Kim jestem

Uważam jedzenie za magię, a jego powstawanie – za czarowanie.

 

Lubię wszystkie kuchnie świata, nawet ekstremalne. Eksperymentuje, doświadczam i dzielę się swoją pasją z czytelnikami swojego bloga. Subiektywnie opowiadam o poznanych miejscach, smakach serwując swoje wariacje na temat jedzenia, miejscach, które je serwują i ludziach, którzy je podają.

Jestem zwyciężczynią pierwszej edycji „Ugotowani" w TVN oraz zajęłam drugie miejsce w prestiżowym konkursie ogólnopolskim dla kucharzy amatorów – BlogerChef.

Od sześciu lat związana z gastronomią od ponad 11 z marketingiem. Podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach i prelekcjach. Dzięki licznym podróżom kosztuję świat, jestem hedonistką, którą największą pasją są kulinaria.  Obecnie na ryku są dwie książki kulinarne w sprzedaży zawierające moje przepisy.

A bite to eat czyli "coś do jedzenia"  i A bite Of Travel - czyli „kęs" podróży to blog mojejomnie2 pasji - gotowania i podróżowania. Znajdziecie tu różne kulinarne wyzwania, przepisy moje i zapożyczone, pomysły i wariactwa, opowieści o kulinarnych podróżach. Uważam, że podróżowanie to rodzaj choroby nieuleczalnej, dlatego dzielę się z Wami miejscami, które odwiedzam i zarażam Was nie tylko dobrym jedzeniem.

Piszę o restauracjach, które moim subiektywnym zdaniem nie można przegapić i koniecznie trzeba odwiedzić. Z zasady mój blog poleca miejsca tylko warte zobaczenia i skosztowania. Zaufało mi ponad 100 różnych restauracji, z których skorzystali moim czytelnicy. Zapraszam Was do mojego świata!

 

 

Czym sie zajmuje

Warsztaty kulinarne dla Ciebie

Prowadzę warsztaty kulinarne oraz gotuję na zamówienie. Jeżeli chcesz ugotuje z Tobą w domu przed przyjęciem lub dla Ciebie i Twoich przyjaciół na przyjęciu. Od kucharzy profesjonalistów odróżnia mnie to, że tak samo jak TY do pewnych rzeczy dochodzę metodą prób i błędów. Pokaże ci jak w taki codzienny, prosty sposób urozmaicić Twoje menu.

Książki kulinarne z moimi przepisami

Zmagania ponad 30 polskich blogerów kulinarnych, którzy na co dzieo publikują przepisy na swoich stronach, m.in. autororzy blogów: Pora coś zjeść, Wielki apetyt, Na 4 widelce czy Gotowanie z pasją

Recenzje produktów

Testuje produkty różnych marek, robiąc dla nich przepisy lub opisując swoje subiektywne odczucia. Niektóre pomysły są bardziej tradycyjne, inne zaskakująco kreatywne.

Recenzje hoteli i restauracji

Odwiedzam hotele, szukam miejsc godnych polecenia, takich, które oderwą od szarej codzienności. Przekazuje recenzję z punktu widzenia konsumenta. Piszę o restauracjach, które moim subiektywnym zdaniem nie można przegapić i koniecznie trzeba odwiedzić. Z zasady mój blog poleca miejsca tylko warte zobaczenia i skosztowania. Zaufało mi ponad 100 różnych restauracji, z których skorzystali moim czytelnicy.

Współpracuje z