Samozwańcy

Samozwańcy

Na początku sobie pomyślałam " co to za samozwańcze, najlepsze sushi w Krakowie, na dodatek na dowóz". No bezczelni jacyś, nie? Umówmy się, zacnych przystanków sushi w Krakowie jest niewiele a na dowóz to już w ogóle można by ze świecą szukać.

Sushi uwielbiam i przyznam Wam się szczerze, nie rozumiem ani tego zakupionego w markecie ani, niestety na dowóz. A chciało by się czasami. Człowiek tak miewa, kiedy na przykład rzuci się w wir pisania recenzji, siedzi na świeżym powietrzu, słonko przygrzewa w plecy, muzyczka leci i nagle... Bach! Sushi! Chodzi za Tobą sushi, tylko problem polega na tym, że Tobie się wstać nie chce.

Tata Sushi  zrealizowało moje zachcianki a brzmiały one tak: Tempura z tatarem z łososia, California węgorz, zupa Miso, Sashimi butterfly roll i set Ronin. Pomyślałam: "raz się żyje", a co! I tak się cieszę, że to właśnie na nich padł wybór! Świeże, bardzo dobrze skomponowane, ładnie podane, bez zbędnych, sztucznych "ozdobników"! Ryż doskonale przyrządzony - a jest to taka rzadkość! Same kompozycje pomysłowe, nie przeładowane, tempura chrupiąca, miso wyraziste a tatar świetnie doprawiony.

Ktoś, kto stoi za tą koncepcją postanowił skupić się na tym, aby sushi było tylko na dowóz i było najlepsze. I bez wątpienia mogę Wam powiedzieć, że jest. I dobrze, że ktoś jest przekonany o swojej wartości i nie boi się huknąć na cały Kraków "mamy najlepsze sushi na dowóz". Bo mają! I ciesze się, że mają też na tyle przekonania i odwagi by to ogłosić. A teraz również ogłoszę to ja! Zamawiajcie bez obaw!

To było bardzo miłe popołudnie. Jednak stwierdzenie, że najedzony człowiek to szczęśliwy człowiek, sprawdza się w stu procentach. A jeszcze najedzony tak, jak chciał i dobrym sushi  ,i nie musząc ruszać się z domu... tak. Tata sushi bez wątpienia jeśli o dowóz chodzi!

IMG_5287 IMG_5284 IMG_5283 IMG_5282

 

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz