ShusiRolls Grab & Go czyli bierz sushi w łapę i w nogi!

ShusiRolls Grab & Go czyli bierz sushi w łapę i w nogi!

Kuurcze ale fajne miejsce! Przypomniały mi się mini bary z sushi podczas mojego pobytu w Tokio. Rolki do ręki albo kanapki. Świeże i smaczne! Nie musicie jechać jednak do Tokio, wystarczy się wybrać na Miodową 34 a znajdziecie właśnie takie miejsce. ShusiRolls Grab & Go.

 

 

 

Lokal jest niewielki, stworzony dokładnie po to aby wejść, zamówić i wyjść. Bardzo przyjemny, cieplutko, nowocześnie. Można też usiąść przy "wiszącym" barze jeżeli taką formę lubicie. W ofercie znajdziecie sushi świeże. Nie jest robione na miejscu więc ilość rolek z danego smaku jest ograniczona. W ofercie znajdziecie również wspomniane wcześniej kanapki oraz... burgery sushi! Fantastyczna sprawa!

 

Jest pysznie, ryż naprawdę dobrze jest zrobiony a rolki są olbrzymie. Może nie znajdziecie jakiś wariacji na temat sushi ale dobrze to rozumiem, większość z Was lubi standard i przyznam się, że ja też. Jadłam: Grillowanego łososia (15 zł), ostrego tuńczyka (15 zł), surimi z avocado (15 zł), ostrego łososia (15 zł), tuńczyka z mango (15 zł), krewetkę w tempurze ( 13 zł) i burgera z serkiem Philadelphia z łososiem i avocado (15,50 zł). Zaskoczył mnie sos: wasabi zmieszany ze sprite - na słodko. Fajnie, że można napić się również zielonej herbaty (wziąć na wynos) lub napoju z Lychee.

 

 

  • Date:15 listopad 2016

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

*