Pasta z oliwek z Lurpak Premium Miks z Oliwą z Oliwek

Pasta z oliwek z Lurpak Premium Miks z Oliwą z Oliwek

 

Wczoraj dostałam przesyłkę od marki Lurpak. To przyjemność testować i polecać Wam produkt, który naprawdę jest smaczny. Pamiętam, że pierwszy raz spotkałam się z tym masłem w warszawskim hotelu i od razu mi przypadło do gustu. Mogę siebie śmiało nazwać masło-zjadaczem. W dzieciństwie uwielbiałam bułkę posmarowaną grubo masłem posypaną solą. Zostało mi tak do dzisiaj. Naprawdę je lubię. Głównie w wersji klasycznej. Dzisiaj zasmakowałam w ich nowej odsłonie Miks z Oliwą z Oliwek. Podałam miks na śniadanie z pastą z oliwek i pomidorami. Całość komponuje się śpiewająco!

 

Składniki:

 

- 1/2 słoiczka oliwek zielonych i czarnych

- 1 ząbek czosnku

- 1/2 słoiczka suszonych pomidorów ( wraz z dwoma łyżkami zalewy)

- 1 łyżka kaparów

- kilka anchois

- 2 cm papryczka chili

 

Wszystkie składniki wrzucamy do blendera, miksujemy na gładką pastę. Doprawiamy do smaku pieprzem. Uważajcie na sól, anchois i kapary są słone dlatego ja już nie dodaję do pasty soli. Zamiast oliwy z oliwek dodaję oliwę z zalewy z pomidorów suszonych. Jeżeli pasta jest za sucha możecie dać więcej niż 2 łyżeczki.

 

Zdaniem producenta:

 

Lurpak Premium Miks z Oliwą z Oliwek to nowość, która szczególnie ucieszy osoby zainteresowane zdrową dietą. Nasz nowy produkt to lżejsza alternatywa dla masła Lurpak w kostce, ponieważ zawiera o ponad jedną czwartą mniej tłuszczu. Oprócz masła ma w składzie dodatek aż 15% oliwy z oliwek. Jako jedyny miks na rynku, łączy dużą zawartość masła i oliwy. Poza tym warto zaznaczyć, że jest w 100% naturalny. To najlepsza propozycja dla osób, którym zależy na połączeniu smaku najlepszego masła z pozytywnymi właściwościami oliwy. Lurpak z Oliwą z Oliwek polecamy przede wszystkich do kanapek.

 

Skład: Masło, woda, oliwa z oliwek (15%), oleje roślinne, kultury kwasu mlekowego.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

*